Soutěžní den

Připravujeme soutěžení po dobu tréninku ve středu dne 19.6.2013

Soutěže budou jednoduché.Děti budou rozděleny do 5 věkových skupin.

Ceny budou stát za to...medaile,diplomy,soška karatisty,atd.

Vše připravíme a dáme vědět rodičům,co a jak.

 

Soutěž se povedla - děti házeli míčky do malého basketbalového koše,trefovali kuželky,kličkovali mezi kuželi s pálkou,na které měli míček,trefovali se míčkem do brány,zkusili opičí dráhu na čas a ještě dvě časovky.Vše bylo spravedlivě obodováno a vyhodnoceno. A zde jsou výsledky:

1.kategorie 3-5let

            1.místo a sošku karatisty+diplom :            Viktorka Machová

            2.místo a medaili + diplom :                     Nelinka Jeřábková                   

            3.místo a medaili + diplom :                     Natálka Samková

            4.místo a plyšáka:                                   Emička Svitáková

2.kategorie 6let

            1.místo a sošku karatisty+diplom :            Lukáš Suchý  

            2.místo a medaili + diplom :                    Jakub Suchý                                     

            3.místo a medaili + diplom :                    Adam Šíp

            4.místo a plyšáka :                                 Ondřej Buňata a Eliška Samková

            5.místo a plyšáka :                                 Jakub Spěvák

            6.místo a plyšáka :                                 Barča Egerová

            7.místo a plyšáka :                                 Jiřík Bureš  

3.kategorie 7let

            1.místo a sošku karatisty+diplom :           Adélka Doubková       

            2.místo a medaili + diplom :                    Dominik Šubrt                                   

            3.místo a medaili + diplom :                    David Litt

            4.místo a plyšáka :                                 Sárinka Bláhová

            5.místo a plyšáka :                                 Patrik Forejt             

4.kategorie 8let

            1.místo a sošku karatisty+diplom :          Tomáš Duong 

            2.místo a medaili + diplom :                  Terezka Svitáková                                            

            3.místo a medaili + diplom :                   Kája Egerová

            4.místo a plyšáka :                                Míša Sukupová                   

5.kategorie 9-13let

            1.místo a sošku karatisty+diplom :          Honzík Nerad 

            2.místo a medaili + diplom :                   Jakub Rubeš                                     

            3.místo a medaili + diplom :                   Jiří Rubeš

            4.místo a plyšáka :                                Dan Jeřábek a Šimon Doubek

Všem díky za účast a gratuluji vítězům.Poražen nebyl nikdo, za 4-7 místo dostali děti plyšáka a bonbónky.

Poděkování patří i rodičům,kteří mi pomohli na místě,protože mi na poslední chvíli vypadli pomocníci,

a byli jsme na to sami dva.Díky moc.

 

Fotogalerie: Soutěžní den

/album/fotogalerie-soutezni-den/karate-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080458-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080459-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080460-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080461-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080462-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080463-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080465-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080466-jpg/ /album/fotogalerie-soutezni-den/p1080467-jpg/

Diskusní téma: Soutěžní den

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.